Hakkımızda

15 YILLIK TECRÜBE
Dünya Gazetesi’nden aldığımız habercilik gücüyle 2003 yılından bu yana onlarca kurum ve kuruluşa hizmet veriyoruz.
Ülkemize değer katan tüm sektörlerdeki sanayi kuruluşlarının yanı sıra sivil toplum, ticaret ve sanayi odaları, borsalar, dernek ve meslek örgütlerinin temsilcileri, Ajans D’nin hizmet verdiği müşteri portföyünün temel taşlarını oluşturuyor.
İş ortaklarımız için çeşitli periyotlarda çıkan kurumsal yayınlar ile tabloit boy (haftalık veya aylık) gazete, takvim, broşür ve benzeri birçok basılı ürünü profesyonel ekibimizle hazırlayarak sunuyoruz.

ANAHTAR TESLİM YAYINCILIK
Ajans D, yayınların içeriğini oluşturan konuların tespitinden başlayıp baskı ve dağıtıma kadar geçen tüm süreçleri tek bir çatı altında gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Bugün 23 iş ortağına 24 yayınla hizmet vererek; editörlük, sayfa ve grafik tasarımı ile fotoğraf çekimi desteği sağlıyor.
Ajans D, yayında yer alan tüm içeriği oluşturmakla, fotoğraflamakla, grafik tasarımını yapmakla kalmıyor, arzu edilirse iş ortaklığı kurduğu matbaası ve dağıtım şirketi vasıtasıyla anahtar teslim iş hizmeti de veriyor. Bizimle çalışma kararı veren kurumlar, içeriğini Ajans D ile hazırlattığı yayının, aynı zamanda baskısını ve dağıtımını da organize ettirme şansına sahip oluyor.

DİJİTAL PLATFORMDA DA İDDİALI
Ajansımızın hizmetleri sadece basılı yayınlarla sınırlı değil. İş ortaklarımızın baskılı işlerini iPhone, iPad, android işletim sistemli cihazlara uygun hale çevirip dijital platformda da takip edilmesini sağlıyoruz.